O mnie

Witaj na blogu zdolne dziecko.
Z tej strony autor strony – Marian Wilk

Nigdy nie postrzegałem siebie jako pisarza, ale po pięćdziesiątce  nauczyłem się pisać i odkryłem radość z pisania. Teraz chciałbym dać Ci możliwość znalezienia swojego głosu, podzielenia się pomysłami i zainspirowania odbiorców. Pisze tego bloga ku *”przestrodze” * chce nauczyć jak największą liczbę dzieci – ludzi którzy Tu zawitają.

Sam byłem (mądraliński,) krnąbrny nie słuchałem rodziców i kolegów – „ponieważ sam wiedziałem najlepiej co jest dla mnie najlepsze” i tak zmarnowałem prawie 30 lat życia? Teraz widzę co źle zrobiłem (robiłem) ale już nie wrócę to czasów młodzieńczych? Więc jak chcesz nie zmarnować 5, 10 czy 12 lat życia zobacz co dla Ciebie przygotowałem, a sam/a się przekonasz, że warto było poświęcić 1 godzinę powiedzmy 1 dzień czy nawet 10 dni i mieć przed sobą dodatkowe 5, 10 czy 12 lat życia dla siebie.

Czy czasami masz problem ze znalezieniem odpowiednich słów, aby zaangażować swoich czytelników? Nie jesteś sam. Pisanie perswazyjne jest prawdopodobnie jedną z najcenniejszych umiejętności, jakie każdy może posiadać w biznesie. Ale w szkole uczyliśmy się tylko ortografii i gramatyki. Nie nauczyliśmy się sztuki perswazji. Nie nauczyliśmy się, jak pisać angażujące treści i nie nauczyliśmy się sprzedawać. Na tym blogu będę uczył właśnie tego, czego nie było w szkole i zostań zdolnym Dzieckiem i Rodzicem.

Zapraszam do lektury artykułów,

Marian Wilk
współautorka Weronika Usyk