Jak zarabiać na polecaniu żywności funkcjonalnej i suplementów?

Pewnie niejedna osoba chciałaby się przerzucić na zdrowe odżywianie. Słyszymy ze wszystkich stron, że dzięki temu poprawimy swój stan zdrowia, będziemy czuli się bardziej wypoczęci, pełni energii i każdy dzień zaczniemy z uśmiechem na ustach. Jednak często porzucamy to postanowienie, choć ledwo zdążyliśmy się w nie wdrożyć. Chętniej postawimy na suplement diety, który jest tańszy i łatwiejszy stosowaniu, jak choćby Purtiet Placenta. A co jeśli przy tym sami moglibyśmy co nieco zarobić?

Czym jest Purtier Placenta?

Przede wszystkim można go określić mianem wysokiej jakości suplementem diety lub żywnością funkcjonalną. Gdy inne suplementy zawierają zaledwie 35% substancji odżywczych, tutaj znajdziemy ich aż 80%, co sprawia, że produkt ten ma bardzo dobre działanie na organizm, przydaje się przy niejednej chorobie, jest w stanie odmłodzić ciało. A jak tego dokonuje? Dzięki komórkom macierzystym. Pobudza ich produkcję, przez co stare i zniszczone komórki są usuwane lub naprawiane. Jego kolejnym działaniem jest pozbywanie się toksyn z organizmu.

Zarabianie na produkcie Purtier Placenta z systemie MLM?

Gdy sami poznamy produkt i przekonamy się o jego rzeczywistym, dobrym działaniu, może zechcemy trochę na nim zarobić. Zwłaszcza gdy firma daje taką możliwość.

Firma RIWAY jest odpowiedzialna za ten produkcję i dystrybucję tego preparatu już od 2008 r. Jego cena nie zmieniła się i nic nie wskazuje na to, by miałoby być inaczej. Jednak trzeba zauważyć, że nie należy do najniższych, a w Europie kosztuje aż 12,5 tys. zł (w cenie otrzymujemy 7 opakowań po 420 kapsułek na 6 miesięcy kuracji).

Jednak uczestnicy programu RIWAY mogą liczyć na obniżkę do 11 tys. zł, pod warunkiem kupienia 6 takich terapii za 66 tys. zł. dzięki temu można zyskać jedną kurację za darmo. Gdy zabierzemy się za promowanie tego produktu, należy brać pod uwagę jego właściwości i mówić o nich innym.

Dzięki tej firmie możemy działać w czterech modelach:

  • System binarny
  • Stabilne obroty
  • Zaproszenie osobiste
  • Sukces partnera

Od nas samych zależy, z którego z tych systemów skorzystamy i który pomoże nam osiągnąć najlepsze wyniki i największe zarobki w jak najkrótszym czasie.

Na chwilę obecną do programu zapisało się zaledwie kilkaset osób. Jednak liczba ta będzie się z pewnością zwiększać ze względu na dobre właściwości produktu. Pozwala on zadbać o zdrowie organizmu i poprawić naszą jakość życia, dzięki czemu będzie pewnie coraz bardziej popularny.

Niejedna osoba pewnie sięga po wiele produktów, które mają na celu jej pomóc, ale nie zawsze można zauważyć efekty tego. Czasami dzieje się nawet wręcz przeciwnie. Preparat, który miał o nas zadbać, szkodzi nam i zatruwa nasz organizm. Dlatego tak istotne jest sięganie po sprawdzone i dobrej jakości suplementy, które są w stanie sprawić, że nasze ciało będzie dobrze odżywione i zadbane. Dzięki temu zauważymy znaczącą różnicę w naszym codziennym życiu i przekonamy się, że nie tak trudno jest zadbać o swoje własne zdrowie każdego dnia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.