Czy istnieje suplement idealny?

Suplementacja od zawsze należała do kwestii spornych. Jedni są jej ogromnymi zwolennikami, inni uważają, że jest ona całkowicie niepotrzebna. Nie zmienia to jednak faktu, że obecnie wiele osób boryka się z poważnymi niedoborami witamin i składników mineralnych, co często prowadzi do bardzo poważnych zaburzeń, a nawet chorób. Warto podkreślić także, że nie tylko nasza dieta, ale i żywność dostępna w sklepach zwykle pozostawia wiele do życzenia. Dodatkowo, prowadzony przez nas tryb życia, pełen stresu i pośpiechu również nie poprawia naszej sytuacji. Z tego powodu w wielu przypadkach suplementacja jest opcją wartą rozważenia.

Jaki suplement wybrać?

Zanim zdecydujemy się na zakup suplementu, powinniśmy dobrze zastanowić się nad tym jakich składników potrzebuje nasz organizm. Przyjmowanie popularnych „bomb witaminowych” zazwyczaj nie przynosi większego efektu, ponieważ znajdujące się w nich witaminy i składniki mineralne występują w ilościach mniejszych niż zalecane dzienne spożycie lub nie wchłaniają się dobrze do organizmu. Należy także pamiętać o tym, że często brakuje nam kilku konkretnych składników i to właśnie na nich powinniśmy się skupić. Łykanie garści tabletek „na wszystko” nie ma większego sensu, a sytuacja, w której doprowadzimy do nadmiaru danego mikroelementu w naszym organizmie wcale nie uczyni nas zdrowszymi. Warto również poszukać dobrej jakości produktu, który spełnia swoje zadanie, a nie tylko kusi nas pustymi obietnicami.

Purtier Placenta – suplement idealny?

Innowacyjna terapia komórkami macierzystymi, którą opracowywało 15 lat, aż 700 naukowców stanowi prawdziwy przełom w nauce. Purtier Placenta jest suplementem, który może okazać się bardzo pomocny w prewencji i wspomaganiu leczenia wielu chorób. W jego składzie znajdziemy m.in.:

 • Liofilizowane białko z komórek macierzystych łożyska samicy Jelenia Szlachetnego
 • NucleiClavem pozyskiwany z pestek białej truskawki
 • Ekstrakt z alg morskich
 • Polifenole z jabłek
 • Ekstrakt Dendrobium
 • Kolagen morski
 • Skwalen
 • Olej z ogórecznika
 • Olej z wiesiołka
 • Olej z awokado
 • Aloes
 • Likopen

Dzięki temu Purtier Placenta jest prawdziwym bogactwem substancji redukujących stres oksydacyjny i zwalczających wolne rodniki w naszym organizmie. Co więcej technologia liofilizacji i napełnia azotem sprawia, że suplement jest bardzo trwały, a jego zawartość może być aktywna nawet 4 lata. Warto także zwrócić uwagę na fakt, że może on być przyjmowany zarówno w postaci kapsułki, jak również proszku, który można wycisnąć z kapsułki. Jest to niewątpliwie ogromną zaletą, w szczególności dla osób mających duże problemy z połykaniem.

Dla kogo jest polecany?

Purtier Placenta dzięki swojemu unikalnemu składowi idealnie sprawdzi się w leczeniu i prewencji chorób cywilizacyjnych. Jego zastosowanie jest naprawdę bardzo szerokie, a korzyści z jego przyjmowania mogą odczuć zarówno osoby cierpiące na choroby ortopedyczne, kardiologiczne, neurologiczne, jak również gastroenterologiczne i autoimmunologiczne, np. na cukrzycę typu I i II, Hashimoto lub alergie. Purtier Placenta może przynieść korzyści również osobom, które zmagają się z gojeniem przewlekłych ran, blizn lub owrzodzeń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.